Vremenska napoved - Ponticelli
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,75 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 2% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,09 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,09 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,09 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,06 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,05 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,07 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,11 |
| 31% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 65% |
|
Vremenska napoved za vas Ponticelli.