Vremenska napoved - Poggio Renatico
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,09 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,03 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 48% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 62% |
|
Vremenska napoved za vas Poggio Renatico.