Vremenska napoved - Poggio di Miratoio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,68 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 2,01 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 2,13 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 3% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 21% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,07 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,1 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,1 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 14% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 52% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,08 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,05 |
| 26% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 52% |
|
Vremenska napoved za 924 metrov visok vrh Poggio di Miratoio.