Vremenska napoved - Pizzo del Mezzodì
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,17 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,38 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 65% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 87% |
|
Vremenska napoved za 2577 metrov visok vrh Pizzo del Mezzodì.