Vremenska napoved - Piza da la Creusc
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,22 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,64 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 2480 metrov visok vrh Piza da la Creusc.