Vremenska napoved - Piza Cuecena
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,02 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,25 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 2,25 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 2,25 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,55 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,02 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,47 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,05 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,05 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,27 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 87% |
|
Vremenska napoved za 2160 metrov visok vrh Piza Cuecena.