Vremenska napoved - Pichlhöhe
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,28 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,36 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,6 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,63 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,36 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,46 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 2,53 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 2,53 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,76 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,73 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 2,16 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 2,56 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 2,83 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,83 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 2,13 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,36 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,68 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,48 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,48 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 623 metrov visok vrh Pichlhöhe.