Vremenska napoved - Pfeifferberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 2,01 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,35 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,25 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,37 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 1458 metrov visok vrh Pfeifferberg.