Vremenska napoved - Pezza
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0,05 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0,21 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,21 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,04 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 75% |
|
Vremenska napoved za vas Pezza.