Vremenska napoved - Peschiera del Garda
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,91 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 3,47 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,99 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,37 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,52 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,12 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,12 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 57% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,04 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,04 |
| 65% |
|
Vremenska napoved za mesto Peschiera del Garda.