Vremenska napoved - Palesella
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,08 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,4 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,38 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 60% |
|
Vremenska napoved za vas Palesella.