Vremenska napoved - Oštroj
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,12 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,1 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,1 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,87 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,8 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,8 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,12 |
| 87% |
|
Vremenska napoved za 200 metrov visok vrh Oštroj.