Vremenska napoved - Orlovica
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 21% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 61% |
|
Vremenska napoved za 567 metrov visok vrh Orlovica.