Vremenska napoved - Narrenkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,2 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,4 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,6 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0,1 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,1 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,09 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,2 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,39 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za 2450 metrov visok vrh Narrenkopf.