Vremenska napoved - Mühlleiten Au
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,15 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,93 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 2,56 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,11 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,93 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,82 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,47 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,88 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,88 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,78 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 2,23 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 2,23 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 3,17 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,17 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 2,39 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,63 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,58 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za kočo Mühlleiten Au.