Vremenska napoved - Mortizzuolo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,72 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,45 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,19 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,24 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,69 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 52% |
|
Vremenska napoved za vas Mortizzuolo.