Vremenska napoved - Monte sant'Andrea
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,25 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,16 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,61 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 2% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,23 |
| 53% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,23 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 7% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,11 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,11 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0,1 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 53% |
|
Vremenska napoved za 419 metrov visok vrh Monte sant'Andrea.