Vremenska napoved - Monte Predella
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,37 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,16 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 2,35 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 16% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,07 |
| 44% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,32 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,32 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 79% |
|
Vremenska napoved za 481 metrov visok vrh Monte Predella.