Vremenska napoved - Monte Oliva
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,01 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 18% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,07 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,27 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,27 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
Vremenska napoved za 354 metrov visok vrh Monte Oliva.