Vremenska napoved - Monte Neddis
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,37 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 3,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 2,95 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,87 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,74 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,34 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,34 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,25 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,17 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,17 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,08 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 70% |
|
Vremenska napoved za 1990 metrov visok vrh Monte Neddis.