Vremenska napoved - Monte Messer
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,53 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,62 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,91 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 7,15 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 7,15 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 6,94 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 4,17 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,42 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,56 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,64 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,64 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,22 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,17 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 66% |
|
Vremenska napoved za 2230 metrov visok vrh Monte Messer.