Vremenska napoved - Monte Marosso
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,08 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,37 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 1,01 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,92 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,56 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,04 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,25 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,25 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,09 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,04 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,04 |
| 83% |
|
Vremenska napoved za 2688 metrov visok vrh Monte Marosso.