Vremenska napoved - Monte Leoni
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,31 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,06 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,23 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,23 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
Vremenska napoved za 312 metrov visok vrh Monte Leoni.