Vremenska napoved - Monte Corno
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,8 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,37 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,05 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,85 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 16% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,02 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,15 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,15 |
| 77% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,1 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 29% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,05 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,07 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 82% |
|
Vremenska napoved za 598 metrov visok vrh Monte Corno.