Vremenska napoved - Monte Cavallo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 2,06 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,59 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,13 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 2% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 10% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 41% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 47% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 14% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 28% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 27% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,05 |
| 9% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 50% |
|
Vremenska napoved za 480 metrov visok vrh Monte Cavallo.