Vremenska napoved - Monte Castello
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 3,61 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 36% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,15 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,19 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,06 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,71 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,83 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,1 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 54% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 2% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,32 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,32 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,17 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska napoved za 256 metrov visok vrh Monte Castello.