Vremenska napoved - Monte Brustoloni
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,2 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,4 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,64 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,52 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,24 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,12 |
| 48% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,12 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 63% |
|
Vremenska napoved za 2108 metrov visok vrh Monte Brustoloni.