Vremenska napoved - Monte Bitella
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 3% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,1 |
| 15% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,1 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,07 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,04 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 9% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,05 |
| 70% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,11 |
| 32% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 60% |
|
Vremenska napoved za 409 metrov visok vrh Monte Bitella.