Vremenska napoved - Monte Barbello
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 3,75 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,11 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,04 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,73 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,13 |
| 42% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,13 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 27% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 49% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 66% |
|
Vremenska napoved za 140 metrov visok vrh Monte Barbello.