Vremenska napoved - Monte Bandiera
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,72 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 21% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,19 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,58 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 3,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,12 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,46 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,46 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 78% |
|
Vremenska napoved za 271 metrov visok vrh Monte Bandiera.