Vremenska napoved - Mölser Sonnenspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,46 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,03 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 2,23 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,23 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 2,03 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 2,03 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,63 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,32 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,12 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,07 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,09 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,09 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 98% |
|
Vremenska napoved za 2489 metrov visok vrh Mölser Sonnenspitze.