Vremenska napoved - Mohoričev vrh
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 2,69 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 2,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,69 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,1 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 2,68 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,19 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 2,24 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 2,09 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,81 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,81 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,4 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,59 |
| 95% |
|
Vremenska napoved za 975 metrov visok vrh Mohoričev vrh.