Vremenska napoved - Mitterberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 2,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 2,15 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,22 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 2,03 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,54 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,34 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,77 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,44 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,37 |
| 98% |
|
Vremenska napoved za 978 metrov visok vrh Mitterberg.