Vremenska napoved - Mellame
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0,29 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,68 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0,44 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 1,96 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,96 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,51 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,08 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,16 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,16 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,06 |
| 58% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 78% |
|
Vremenska napoved za vas Mellame.