Vremenska napoved - Maron
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,36 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 2,39 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 2 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,58 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,04 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,08 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,44 |
| 42% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,44 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,04 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,28 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 56% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,14 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 50% |
|
Vremenska napoved za vas Maron.