Vremenska napoved - Marchkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,57 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 2,93 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,93 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 2,18 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 2,13 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 1,86 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 1,53 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -11 °C |
| 1,89 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 1,89 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,94 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,63 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0,08 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,06 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0,23 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,23 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 2499 metrov visok vrh Marchkopf.