Vremenska napoved - Malisana
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,3 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,99 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,08 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,08 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,28 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,78 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,78 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za vas Malisana.