Vremenska napoved - Malga Nuova Coredo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 2,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,41 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,11 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 7% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,07 |
| 55% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,07 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,04 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,08 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 89% |
|
Vremenska napoved za kočo Malga Nuova Coredo.