Vremenska napoved - Malga Camol
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 17% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 17% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0,07 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0,42 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0,02 |
| 11% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0,02 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0,15 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0,1 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0,13 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0,13 |
| 15% |
|
Vremenska napoved za planino Malga Camol.