Vremenska napoved - Lokvice
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,23 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,71 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,71 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,46 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,46 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,08 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,08 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,35 |
| 90% |
|
Vremenska napoved za 207 metrov visok vrh Lokvice.