Vremenska napoved - Ližnjan
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,92 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,19 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,61 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,8 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 2,8 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,78 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,46 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,46 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,4 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,23 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,23 |
| 69% |
|
Vremenska napoved za vas Ližnjan.