Vremenska napoved - Lettenalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,16 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,49 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,17 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,49 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,87 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,12 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,19 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,66 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 2,23 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 2,23 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,19 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,55 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,68 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,31 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za planino Lettenalm.