Vremenska napoved - Letičko brdo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,2 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,46 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,04 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 3,86 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 3,86 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,08 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,45 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,45 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,29 |
| 98% |
|
Vremenska napoved za 453 metrov visok vrh Letičko brdo.