Vremenska napoved - Leitneralm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,98 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,26 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 4,06 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,13 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,06 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,7 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,61 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,63 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za planino Leitneralm.