Vremenska napoved - Leiterkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,66 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,08 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,23 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,95 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,92 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,45 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,45 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,45 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,76 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,19 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2214 metrov visok vrh Leiterkopf.