Vremenska napoved - Lamkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,81 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -13 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,02 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 1,71 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -13 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 1,81 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -13 °C |
| 0,48 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 0,31 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,02 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0,04 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0,04 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,04 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0,11 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,17 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0,28 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,28 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,44 |
| 92% |
|
Vremenska napoved za 2846 metrov visok vrh Lamkopf.