Vremenska napoved - Laliderer Falk
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,14 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,41 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,72 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,61 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,85 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,04 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,07 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,07 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,05 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,55 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,55 |
| 98% |
|
Vremenska napoved za 2428 metrov visok vrh Laliderer Falk.