Vremenska napoved - Laa an der Thaya
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,69 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,24 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,64 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,49 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,26 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 52% |
|
Vremenska napoved za mesto Laa an der Thaya.