Vremenska napoved - La Selva
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,42 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 7% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,02 |
| 13% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,05 |
| 48% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,05 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,02 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,1 |
| 46% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,1 |
| 38% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 10% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 60% |
|
Vremenska napoved za vas La Selva.