Vremenska napoved - La Rocca
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 73% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,21 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,7 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,43 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,78 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,78 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,4 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,2 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,12 |
| 45% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0,12 |
| 56% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,04 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 82% |
|
Vremenska napoved za 266 metrov visok vrh La Rocca.